Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-11-08 16:55:13

 rsk

Nowy użytkownik

1263629
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 2
Punktów :   

SKŁADKA CZŁONKOWSKA - TAK/NIE/ILE ?

Jako pierwszy temat chciałbym wywołać kwestię SKŁADEK członkowskich. Wiadomo do samego morsowania wystarczą dobre chęci - no i siekiera do rąbania przerębla - jednak patrząc na potrzeby całego Klubu - wychodzenia na zewnątrz - plakatowania miasta informacjami o eventach, stworzenia logo klubowego jak i na realizację innych pomysłów potrzebne są środki - nie mówię o jakiś ogromnych funduszach - bo wolałbym aby Sekcja działała o ile to tylko będzie możliwe własnym sumptem - tzn. każdy wnosi do Sekcji co potrafi - przykładem jest nasza foczka - Sylwia (ukłon w jej stronę) która wzięła na swoje barki stworzenie tego forum i alternatywnej strony.

Jednak co powiecie na kwotę rzędu - 50 zł na rok od każdego z nas ? Powiedzmy że morsujące małżeństwa płacą jedną składkę - a młodzież niepracująca 30 zł

Przy ok 20-25 osobach daje nam to fundusz rzędu - ok. 1000 zł na rok co moglibyśmy spożytkować na np. stworzenie plakatu oraz przeprowadzenie akcji promocyjnej na Płocku i okolicach, zakup jednolitych czapek morsowych dla każdego klubowicza z wypracowanym jednolitym logo klubu - ewentualnie slipy, maskotki dla promocji itp.  - no i co najważniejsze - stworzenie ciekawego pomysłu na własną reprezentację na corocznym Zlocie w Mielnie - pomysłów jest sporo,

PS oddzielny wątek chciałbym poświęcić na pozyskiwanie środków z zewnątrz tj. nie z naszych kieszeni - a konkretnie z Urzędu Miasta oraz Funduszu Grantowego - tudzież sponsorów :-)

Dajcie znać co myślicie na ten temat ! !


Jakby kto nie wiedział - to piszę ja Paweł R. znany w półświatku morsowym jako Dziadek Mróz ;-)

Offline

 

#2 2011-11-13 21:56:55

 Adamah

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: SKŁADKA CZŁONKOWSKA - TAK/NIE/ILE ?

Myślę, że to niezły pomysł. Jestem ZA. Fajnie też było by pomyśleć o "kąpielach gościnnych"... mam na myśli kąpiele na wyjazdach na przykład w Zdworzu, Koszelówce, Gostyninie, Soczewce.... itd, itp, oczywiście w celach PROMOCYJNYCH!!!

Offline

 

#3 2011-11-21 10:56:41

Shrek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: SKŁADKA CZŁONKOWSKA - TAK/NIE/ILE ?

Popieram wszystkie pomysły. Jest nowa strona, są nowi ludzie a więc jest progres.

Offline

 

#4 2011-11-21 20:37:24

marcins

Nowy użytkownik

3810913
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: SKŁADKA CZŁONKOWSKA - TAK/NIE/ILE ?

Jestem świeżakiem w ekipie - dołączyłem dopiero w tym sezonie Pomysł ze składką - jak najbardziej ok - 50 zł w skali roku to nie jest nie wiadomo jaka kwota.

Offline

 

#5 2011-11-28 07:52:58

Shrek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: SKŁADKA CZŁONKOWSKA - TAK/NIE/ILE ?

http://gruper.pl/x.php/1,10793/Podroze- … id=1366766

Może warto by się nad tym zastanowić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kl3a.pun.pl www.ubezpieczeniag14.pun.pl www.grazycie.pun.pl www.menago92.pun.pl www.compaqots.pun.pl